Товарів - 0

на суму 0 грн.

Датчик рівня витрати палива Mechatronics Eurosens Delta PN 250
Датчик рівня витрати палива Mechatronics Eurosens Delta PN 250
Датчик рівня витрати палива Mechatronics Eurosens Delta PN 250
В наявності

Під замовлення

Характеристики пристрою

Опис

Eurosens Delta

Витратоміри палива Delta призначені для вимірювання витрати палива дизельними двигунами. Більшість двигунів мають крім магістралі подачі палива ще й поворотну магістраль, по якій паливо повертається в бак. Для визначення витрати палива необхідно вимірювати витрату палива в обох магістралях і обчислювати різницю. Завдання на вигляд є простою, але отримати точний результат Ви зможете за допомогою витратомірів Delta.

У порівнянні з датчиками рівня палива в баку витратоміри істотно виграють в однозначності показань витрати палива і їх незалежності від складу палива, форми бака, режиму експлуатації. Якщо Ви задумали оснастити свою автотракторну техніку системами контролю витрат дизельного палива, але Вас бентежать відгуки колег про їх неефективності ( "багато зайвих зливів і заправок, в яких складно розібратися", "зливають з обратки") - швидше за все, доцільніше буде встановити диференційний витратомір . Це дорожче, але завдання контролю фактичних витрат палива буде вирішена.

Зверніть увагу:

Диференціальна схема вимірювання пред`являти високі вимоги до точності виготовлення витратомірів. Справа в тому, що зазвичай витрата палива в магістралях подачі і обратки істотно перевищує споживання двигуном.

Наприклад для трактора John Deere, на холостому ходу в магістралі подачі: 200 літрів на годину, в магістралі обратки: 197 літрів в година. Споживання власне двигуном - 3 літри на годину. Це означає, що для отримання прийнятної точності на холостому ходу необхідно вимірювати витрату палива в кожній з магістралей з помилкою не більше 0.3%. Більш того, паливо при зміні температури розширюється (приблизно 0.7% на кожні 10 градусів), а температура палива в магістралях подачі і обратки може відрізнятися на десятки градусів. У бак повертається більш гаряче паливо.

Витратоміри Delta виготовляються з алюмінієвого сплаву підвищеної твердості, вимірювальні камери мають антифрикційне покриття, кожен з витратомірів проходить перевірку на випробувальному стенді, а в кожній з вимірювальних камер витратоміра є датчик температури, який дозволяє коригувати виміряний обсяг палива в залежності від температури. Завдяки цим заходам витратоміри Delta дають точні результати незалежно від режиму експлуатації двигуна.

На відміну від схожої продукції інших виробників витратоміри Delta мають гарантійний термін 3 роки без обмеження минулого обсягу палива .

Детально про товар
Call