Товарів - 0

на суму 0 грн.

Датчик рівня витрати палива Mechatronics Eurosens Direct P250
Датчик рівня витрати палива Mechatronics Eurosens Direct P250
Датчик рівня витрати палива Mechatronics Eurosens Direct P250
В наявності

Під замовлення

Характеристики пристрою

Опис

Eurosens Direct

Витратоміри палива Direct призначені для вимірювання витрати палива дизельними двигунами або іншими споживачами.

Завдяки високому якості обробки поверхонь, прийнятна точність вимірювання витрати палива досягається витратомірами Direct P без мікропроцесорної обробки.

Зверніть увагу:

Більшість дизельних двигунів має схему подачі палива, що містить магістраль подачі палива в двигун і поворотну магістраль, по якій паливо возвраща ється в бак. Для вимірювання витрати палива в такій схемі потрібно застосовувати витратоміри Delta, або змінювати схему подачі палива для застосування більш дешевого витратоміра Direct.

Витратоміри Direct виготовляються з алюмінієвого сплаву підвищеної твердості, вимірювальні камери мають антифрикційне покриття, кожен з витратомірів проходить перевірку на випробувальному стенді. У модифікаціях PN вбудований датчик температури, який дозволяє коригувати виміряний обсяг палива в залежності від температури. Завдяки цим заходам витратоміри Direct дають точні результати незалежно від режиму експлуатації двигуна.

На відміну від схожої продукції інших виробників витратоміри Delta мають гарантійний термін 3 роки без обмеження минулого обсягу палива .

Детально про товар
Call