Товарів - 0

на суму 0 грн.

 EPSILON ES
 EPSILON ES
EPSILON ES
В наявності

Під замовлення

    Датчик рівня пального EPSILON ES призначений для точного  вимірювання рівня палива в  баках автомобілів, цистернах заправочних модулів, резервуарах для зберігання пального з похибкою до 1% від об'єму резервуара.

     Датчик ES ємнісного типу з цифровою передачею даних може використовуватися в складі систем контролю за витратою палива і систем супутникового моніторингу транспорту (GPS / ГЛОНАСС) різних виробників.

Характеристики пристрою

EPSILON ES основні переваги:

- модульне виконання;

- висока точність вимірювання рівня палива;

- вибухозахищене виконання. Датчик має всі необхідні сертифікати по

вибухозахисту (рівень 1 ExsiaIICT6 Х),

наявність євро сертифіката (РЄ).

 У вимірювальної голівці датчика знаходиться перетворювач рівня, цифрова схема обробки сигналу, пристрій обміну даними, стабілізатор живлення і схема, що забезпечує необхідний захист вхідних і вихідних ланцюгів. З'єднання із зовнішніми пристроями забезпечується через інтерфейсний кабель.

Вимірювання рівня палива забезпечується вимірювальною головкою спільно з зондом, занурювані в паливо. Зонд являє собою коаксіальний конденсатор, освічений алюмінієвої трубкою (зовнішній електрод) і ізольованого мідного струною (внутрішній електрод). Необхідне натягнення струни підтримується пружиною, що знаходиться в контакті роз'єму зонда.

Кріплення датчика виконується за допомогою самосвердлувальний гвинтів, які фіксують фланець датчики (разом с прокладкою) на баку. Герметичність посадки вимірювальної головки забезпечується кільцем ущільнювача, розташованим в торцевій проточці.

Захист кабелю від механічних впливів забезпечується гофротрубою.

Детально про товар